觀賞現在的戲劇很快就在劇場電影院最新預告片新聞尋找電影評論
電影
電影院
即時監視
新聞
預告片
電視
社區
我的內容
更多
登錄
瀏覽評論結果 1 - 201,000
發行日期:
  直到  
The Guilty (2021)
אין ספק שהסרט הדני טוב יותר, אבל לא בהרבה וזאת מחמאה מספיק טובה בשביל "האשמה" בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול שמשנה לשנה מרחיב את אוסף הסרטים הטובים שבהם הוא מופיע.
הסרט מספר על שוטר שטח שעקב מעורבות שלו (שלא ברורה ברוב הסרט) בתקרית מסוימת נשלח לענות לטלפונים במרכזייה של 911, הוא נתקל בשיחת חטיפה ומנסה לתפעל אותה עם כל הכלים שיש לו.

אם עושים אותם נכון, סרטים במיקום אחד מצליחים להתעלם מכל הבולשיט ההוליוודי ולהתרכז בתסריט ושחקנים מספיק טובים ויש לא מעט קלאסיקות כאלה שהאשמה ובעיקר האשמים נכנסים לקטגוריה הזאת - מלבד זה יש את 12 מושבעים שהוא כנראה הסרט הכי טוב בז'אנר אבל יש גם את "קבור", "דוגוויל" ועוד...

בקיצור, מי שמחפש סיפור טוב ולא רק אקשן ופיצוצים כנראה יהנה מאוד, אם אין לכם בעיות עם שפות זרות או ספציפית השפה הדנית, תנסו לראות את הסרט הדני.
7.5/10
  7 時間 前
Private Life (2018)
ותודה לאשתי שהביאני עד הלום. מתעקשת מדי ערב לראות משהו קליל, האצבע נעצרה במדור "קומדיות" של נטפליקס והתחילה לזוז שמאלה, שמאלה, שמאלה....הופ. עצור, את זה.
עצרתי, ראיתי קת'רין האן ופול ג'יאמטי, מי אני שאערער על הקביעה. רצית קומדיה, קבלי קומדיה.

וזה בהחלט מתחיל באופן קומי...כמעט. זריקה לתחת בשביל להיכנס להיריון. אפילו אין כאן שמץ, שמצו של ניסיון לגרום לזוג להתחרט כאשר לא מוצגים ילדים קטנים לאורך הסרט, רק הגרסה המנוולת שלהם, שעוזבת את הבית, לא מודה על כלום במבט קדימה וללא מבט אחורה ואלו שמוכנים לעשות הכל בשביל כל מי שאינו ההורה. זו הגרסה שתקבלו.

וג'יאמטי והאן מיטיבים, בכימיה משוגעת, לגלם בני זוג כאילו פריווילגים, שאשכרה מתמכרים לתחושה של לנסות להביא ילד. הם בני ארבעים פלוס; הוא קרוב לחמישים והיא בתחילת העשור, אבל לא בגיל שאפשר להתחיל. יש לו אשך אחד, עובדה אליה תיחשפו ללא הרף במהלך הסרט וזו אחת מיני הפוגות קומיות רבות, אבל הסרט הזה מטביע את הקומדיה בברוטאליות, כאשר הוא יוצר מציאות כמעט זוועתית לעיני הצופים.

לא צריך רישיון או כישרון מיוחד בשביל להרות, למי שזה מסתדר. כן צריך כישרון על בשביל להיות הורים וכאלה טובים ודווקא את חלק ב' ניכר שיש לבני הזוג בשפע, פשוט יש להם בעיית ביציות, פוריות, אשכים, חוסר קליטה, חוסר התאמה, חוסר וחוסר וחוסר וכל אלו מכלים לאיטם את הזוגיות שלהם, כאשר הם הופכים לזומביים שמוכנים להקריב תקציב, זוגיות, אושר ותכלית בשביל להרות.

כאשר נקרית הזדמנות לפתחם, הם שואבים אותה איתם, בלי הפחד להתאכזב שוב. יורים לכל כיוון ומנסים להיאחז באמת בכל בדל תקווה אפשרי, בשביל שהחלום יימשך. הם פצועים פיזית, נפשית וכלכלית ורק בשביל להנשים את החלום על ילד ולמרות שזו קומדיה, אל תצפו לצחוק במרבית השלבים. הז'אנר הקומי מתעורר בסרט הזה יותר בפאן השנון והרהוט שלו, כי עדיין מדובר בבני זוג אינטלקטואליים, שגרים בלב ליבה של ניו יורק ובאמת מרגישים כמו קלישאת קולנוע מהלכת, אבל המציאות שלהם היא מזרק בתחת. קרה, חדה, פוצעת ומרירה.

תמרה ג'נקינס עשתה לי חשק לצפות בכל אחד מהסרטים שביימה (ויש לה עוד שניים כאלה). היא מציגה עבודה כמעט ללא רבב, בעיקר בכל הנוגע לבנייה של הסרט, עד לרמת הפרטים הקטנים בכל סצנה. הטקסטים, הקומפוזיציה, הצילום, המוזיקה, מטאפורות וסמלים למכביר. יש שעוברים מעל הראש ויש כאלו אשר שוקעים ונותרים איתך גם לאחר סופו של הסרט.

הסרט ייגע גם בכאלו שחוו לידות טובות ומאושרות וגם באנשים שלא נמנים על חתך האוכלוסייה אליהם משתייכים גיבורי הסרט. הוא נוגה, מחויך, כואב, מפויס והוא פשוט עשוי היטב. לא להחמיץ את הפנינה הקולנועית הזו. פשוט לא.
  2天 前
Intrusion (2021)
אולי זה בגלל שהרף שלי נמוך בסרט האימה ואולי בגלל שמשתמשים ומבקרים בעולם מצפים למשהו יותר גדול, אבל בסך הכל הסרט "פריצה" עשוי לא רע בכלל, הסיפור מעניין, המשחק טוב (אני אוהב את לוגן מרשל-גרין או בשמו האמיתי החיקוי של טום הארדי), אז זה נכון שהטוויסט היה שקוף והיו כמה דברים לא מהודקים עד הסוף בסרט, אבל זה סרט אימה, לא "ההתחלה" או "הג'וקר" אין בעיה עם איזה חור קליל בעלילה בדברים האלה.

בקיצור, לא לבוא עם ציפיון גבוהות אבל בהחלט אפשר להיות מהסרט
6.5/10
  4 天 前
Black Christmas (2019)
אף אחד שראה את הטריילר או הציונים או הקאסט או משהו...לא באמת ציפה ליצירת מופת או משהו שקרוב לזה.

הסרט הזה יצא מפס הייצור וקיבל אוטומטית חותמת "בינוני" וחבל שכך, הרעיון שלו די טוב עד שלב מסוים שאני לא אפרט כדי לא לעשות ספויילרים, אבל אם היו אנשי צוות (במאים/תסריטאים) קצת יותר טובים ומקוריים הם היו יכולים להביא את הסרט הזה למשהו הרבה יותר טוב במקום להסתפק בעוד סרט אימה בינוני שכל חובב אימה ראה עשרות כאלה בעבר.

5.5/10, הציון שלו בImdb קצת יותר קטל עם 3.4, אני לא חושב שזה היה עד כדי כך רע, אבל זה בטח לא היה טוב.
  4 天 前
The Fundamentals Of Caring (2016)
קליל ומצחיק. אפשר לקחת נושא כזה ולהציג אותו במלודרמתיות ואפשר לבוא מכוון אחר ופחות רציני וזה הקו שנבחר כאן. בן בנג'מין הוא סופר לשעבר שעבר טרגדיה אישית ונמצא בהליכי גירושין מאישתו. אחרי קורס קצר שעשה, הוא מתחיל לעבוד כמטפל סיעודי בטרוור, נער בן 18 הסובל מנוון שרירים. טרוור הוא בחור לא קל, חוצפן וישיר. כל עולמו תחום לביתו והחלומות שיש לו נשארים רק בפנטזיה. בן הוגה רעיון יפה ומחוץ לקופסא. שניהם יוצאים למסע של כמה ימים עם ריכבו של בן כשאחד היעדים שלהם הוא "הבור הכי עמוק בעולם". אבל הדבר המהותי הוא להגשים לטרוור את מה שהוא חלם עליו. תוך כדי שהם בדרכים הם אוספים שתי נשים צעירות שהסיפור האישי שלהן משתלב בסיפורם של בן וטרוור ועם אחת מהן טרוור מפלרטט. הסיפור הגדול כאן הוא הלב הגדול של בן והרצון שלו לסגור מעגל. אניני טעם יאמרו אולי שהתסריט לא הכי מקורי, אבל זה לא משנה. יצירה שעשויה עם הרבה חן. ציון 7.5.
  5 天 前
Old Henry (2021)
כמעט ודילגתי על הסרט הזה, עד שראיתי שמדובר בצירוף נהדר של כמה מהדברים האהובים עליי. מערבון וסטיבן דורף. קניתי, לקחתי בשתי ידיים ויצאתי אפילו מרוצה, מעל ומעבר. הסרט עצמו, מעבר לכך שהוא שילוב מושלם בשבילי, באופן אישי, משלב באופן כמעט מושלם בעצמו בכל הנוגע להיותו מערבון כתוב, מבוים ומבוצע היטב. יש לו פסקול נפלא, קצב מושלם, גיבור ונבל קלאסיים בעבור סרטי מערבונים מודרניים, שבפעם נוספת מקוננים על מותו של המערב הפרוע, של הגיבור הקלאסי, ההולך ומזדקן, מחפש את השקט והבדידות.

גם כאן, ברור לכל צופה כי הוא מגיע לצפות בהנרי הזקן מפתיע את כל מי שיתקוף אותו וכנראה שגם הסוף יהיה צפוי במידה מסוימת, אבל הדרך לשם היא נפלאה. גם התגלית, הוליוודית ככל שתהיה, אשר מכניסה פלפל וטוויסט שקצת מרחיקים את הסרט מהיותו מערבון קלאסי, לא מצליחה להעיב על ההנאה הכללית ממנו.

שם הסרט, כפי שתיווכחו לדעת בסופו, הוא מעין משחק מילים אנכרוניסטי בנוגע לגיבור של הסרט. יותר מזה אני לא מוכן לגלות. הסיפור יהיה לכם מוכר, כאשר הנרי הזקן הוא חוואי בודד, אשר מתגורר עם בנו באיזה חור תחת נידח באמצע השממה. ביום לא בהיר במיוחד הוא מוצא אדם פצוע, עם תיק מפוצץ כסף, אחריו רודפים שלושה בוקרים, המציגים את עצמם כאנשי החוק.

מפה לשם, המצב יסלים. ולאחר קצת יותר משלושת רבעי סרט, אשר מתהלך לו בקווים דקיקים של מערבון מהורהר, צריכה להגיע המערכה האחרונה ובמערבונים, מכל שנה שלא תהיה, המערכה הזו היא תמיד עמוסה בירי, מדממת ומעמיסה על הצופה כמה תגליות על גיבור הסרט, שופכת אור על עברו, שככל הנראה יהיה קשה לכל צופה לנחש ועם זאת, כאשר הוא מתגלה, יש בכך נימה מסוימת של זלזלול בצופים. קצת ראוותני והוליוודי מדי למערבון שכמעט מנסה להיות אינדי.

לא זכור לי שראיתי את טים בלייק נלסון מוביל סרטים לבדו וביד רמה, אבל הוא עושה זאת באופן פשוט מופלא. הוא נהדר בתפקיד הראשי של החוואי, עצל העין והמגונן על בנו. הוא מגלם, באופן שקט ומדוד את התפקיד הראשי באופן נפלא ושני לו בקאסט ובאיכות המשחק הוא בהחלט סטיבן דורף, שאלוהים יסלח לי על הערצתי העיוורת כמעט אל שחקן שאף פעם לא היה מהשורה ההוליוודית הראשונה. הוא אגדה, בעיניי...שחקן נפלא, שאיכויותיו אף פעם לא זיכו אותו בתפקידים רמים בהוליווד, אבל פעם אחר פעם הוא מוכיח כמה שהוא שווה לתעשייה וכמה רלוונטי ולא משנה באיזה ז'אנר או איזה תפקיד.

אל תפספסו את הפנינה המערבונית היפיפייה הזו, שמעבר לצילום רוחבי ונהדר, מציגה עדשה מערבונית, מוזיקה תואמת ומקצב נפלא, שבהכרח קושר את הצופה למתרחש בסרט. במאי הסרט בעל השם האיטלקי, שאני לא הכרתי לפני כן, לא מתכוון להלאות אותנו בזמן עודף וניגש לעניין די מהר ועם זאת, כמעט ולא תצליחו להבין איך אפשר למלא זמן מסך של שעה וחצי ביחסית מעט עלילה, אבל בהמון תוכן.

אני אהבתי מאוד, על אף הפגמים התסריטאיים שלו. אחד המערבונים הנהדרים שראיתי לאחרונה ושווה התייחסות ואת הצפייה שלכם...7.5 ויופי של סרט.
  5 天 前
斯巴達克 (1960)
B0B0 בשעה טובה ומוצלחת המשימה הושלמה. עשיתי לעצמי מיני סדרה מאחד מהסרטים הכי מפורסמים אי פעם. סיפורו של עבד, שעלה לגדולה והוכיח את ניצחון הרוח האנושית. קובריק טווה אגדה אדירה, מלווה בנופים מדהימים, ערימות על גבי ערימות של ניצבים ותפאורות מתחלפות ומשתנות. ההנגדה בין לוחמי, אצילי וחכמי רומא, אשר לא יכולים לעבד "הפשוט" כביכול מגיעה להתנגשויות מרובות ודרכי החיים והשקפת העולם של שני הצדדים עולים ויורדים, בסרט של קצת יותר משלוש שעות. קירק דאגלאס מרשים, צ'ארלס לוטון נהדר ואיתם ערימות על גבי ערימות של שחקנים מוכשרים וביניהם גם לורנס אוליביה, פיטר יוסטינוב וג'יין סימונס. סרט ארוך, מלא פאתוס ומלווה את הגיבור שלו ממעמקי הצינוק של הגלדיאטורים, דרך מסעות ברחבי איטליה וניסיונות חזרה הביתה ועד לסוף הבלתי נמנע. קובריק בספקטקל וויזואלי, מוזיקלי ובלתי נשכח. מחזיק לגמרי עד היום, אפילו שלעיתים זה מרגיש ארוך. זו קלאסיקה שמשתמרת היטב ולא נס ליחה גם אחרי פאקינג 61 שנים. לפני שנה וחצי הלך מאיתנו הכוכב של הסרט ובאמת שהוא היה אחד הגדולים בתולדות הוליווד. בהחלט נהניתי לצפות בו ובתצוגת משחק תכליתית ונהדרת. סוף סוף הושלם אחד הבורות הגדולים שלי והיד עוד נטויה, לצערי, אבל בורות, מטבעם, צריכים לכסות...אני אכסה.
  5 天 前
Venom: Let There Be Carnage (2021)
העלילה בינונית ודי שחוקה, המשחק של השחקנים סביר וזה כולל את טום הארדי שאין לו באמת מרווח משחק פה, רק וודי הארלסון קצת מתלבט במשחק טוב.
אבל, למרות הבינוניות והקלישאות והחורים הענקיים בעלילה - ונום 2 הוא סרט נחמד לצפייה.

אני משער שיהיה סרט שלישי, אולי יפתחו בו את כל הנושא של הכוחות העל טבעיים שלא קשורים לונום.

6.5/10
  6 天 前
Outlaw King (2018)
לכאורה יש כאן את כל המרכיבים הנכונים כדי לרתק את הצופה אל המסך, ועדיין יש תחושה שהסרט יכל להתרומם לפסגות גבוהות יותר. הוא לא רע בסך הכל, אבל ההתחלה האיטית נמרחת יותר מידי זמן וגם ההמשך הוא מסורבל לסירוגין. סיפורו של רוברט דה ברוס הסקוטי במאה ה-14. לאחר שרצח טוען לכתר וצובר לעצמו לאויבים, הוא נמשח למלך הסקוטים ונלחם נגד המלוכה האנגלית הכובשת וגם מול יריבים מבית. בזמן שאישתו וביתו נאלצות להמלט על נפשן, הוא מקבץ סביבו צבא קטן של נאמנים ויוצא לקרב כמעט אבוד מראש על חירותה של סקוטלנד. הדבר הטוב הם הנופים היפים והפולקלור הסקוטי. לא לבעלי קיבה רגישה בגלל סצינות מאוד אלימות.
  6 天 前
Wendy (2020)
חולה על פיטר פן, אבל לצערי זה הסרט הכי פחות טוב שנעשה עליו הסרט הזה נטול צבע, לא קשור כמעט בכלל למקור. פיטר פן ממוצא אפריקאני? ג''יימס הוק הוא אח של וונדי, פיטר פן לא יודע לעוף. אוי וי סרט פשוט מביך וגרוע. צילום עייף, חסר אפקטים, חסר עלילה, ארץ לעולם לא, נראה כמו אי של הומלסים.. סרט נורא ואיום. לא להתקרב לסרט הזה!
  週 前
Beckett (2021)
ג'ון דיוויד וושינגטון, המוכר גם בתור הבן של דנזל, לא מצליח לצאת מתדמית כלשהי שהוא העמיס על עצמו. הוא התחיל נפלא אצל דה רוק ב"בולרז" והמשיך טוב אצל ספייק לי ואפילו נולאן ניסה להפוך אותו למגה סטאר ביצירה המתוסבכת שלו - "טנט". כל אלו ועוד לא מצליחים להוציא אותו מהיותו סוג של שחקן נישתי, שכמה שהוא לא מתאמץ להיות טוב, משהו בדרך מתפספס. אולי זה הצל הגדול של אבא ואולי הוא מנסה להוכיח משהו, אבל יכולות המשחק שלו לא מצליחות להגיע לטופ מסוים.

הוא די הסריח בסרט עם זנאדיה וגם בסרט הנוכחי הוא נראה כאילו הוא תחת מתקפת עצירות חסרת תקדים וחסרת מעצורים (או שלהפך) ובמשך כמעט שעתיים הוא תקוע עם פרצוף עצוב, סובל ומיוסר, גם אם זה בצדק, משהו לא דופק כאן בהופעה שלו, מעבר לכך שהוא דופק לעצמו הופעה ביזארית, בהתאם לסרט ביזארי, שגם בעצמו לא מצליח להתרומם מעבר לבינוניות.

על פניו לוושינגטון יש את כל הכלים מסביב להצליח. יש משהו בעלילה שלא מנתק את הצופה, אבל עם זאת ועם סייגים רבים, גם לא מצליחה לשבות אותו. זה מתחיל בסיקוונס ארוך ומתיש של זוג מאוהב הכי קלישאתי שיכול להיות, כאשר הוא ואליסיה וויקנדר מעלים את סף הניסיונות להקאה מצד הצופה למקסימום הנתפס ובדיוק כאשר אתם מפללים לכך שאחד מהם ייהרג בתאונת דרכים או משהו בסגנון, בדיוק הנ"ל מתרחש ולשמחתנו הרבה אנחנו מאבדים את משקל הנוצה של וויקנדר, שמסיימת את חלקה בסרט אחרי רבע שעה בלתי נסבלת.

זהו לא ספויילר, כיוון שהופעתה והתאונה שמחסלת את הופעתה הם המקגאפין שהסרט צריך בשביל להתקדם הלאה, במסלולו המוזר והבלתי מוסבר, כמעט עד הסוף. יוון על האש והממשל הרמוס שלה, המצב הכלכלי או משהו שמנסים להגיד יוצרי הסרט - זה לא עובד להם בכלל ויוצא בסופו של דבר איזה שהוא מותחן פושר, שאותי באופן אישי השאיר ער, אבל לא בטוח כמה עוד כמוני יחשבו ככה על הסרט.

בקט חסר המזל נקלע לסיטואציה הביזארית ביותר שאפשר היה לחשוב עליה באמצע חופשה ובארץ זרה, ללא הבנה מינימאלית של השפה, הוא לא מצליח להבין למה הוא על המוקד. בין ניסיונות חיסול לבריחה, הוא מגלה לא מעט תכונות אופי של שורד ותושיה בלתי מוסברת לאחד האדם, אבל זרמתי עם זה. משהו רציני בסרט לא מצליח לעבוד.

בין אם מדובר בהופעה הפושרת של וושינגטון ה(לא כל כך)צעיר ובין אם בקאסט אשר מקיף אותו ואמור להוות סדרה של עוגנים. וויקאנדר בהופעה די מביכה מקבלת עשר דקות, בויד הולברוק ("נרקוס") מקבל רבע שעה ותפקיד חלש למדי ו-וויקי קריפס, אותה גיליתי לראשונה ב"זמן" של שאמאלאן, בעוד הופעה בינוניות, שלא מסבירה למה היא ממשיכה להיות מלוהקת לסרטים הוליוודיים חמים, כביכול.

זה מעניין, אני אתן לסרט הזה את העובדה הזו, אבל לא מספיק בשביל להחזיק כמעט שעתיים, עמוס חורים בעלילה ומינימום הגיון בסיסי, בשביל למתוח את הצופה. עוד ניסיון של נטפליקס לגייס ערימה של שחקנים ולתת להם את המינימום בשביל להצליח. מה שכן, נראה שהשחקנים מתיישרים על פי הדרישות המינימאליות ומוכיחים פעם נוספת שאולי יצירות מקור או קנויות ומוזמנות של נטפליקס, יעזרו לבתי הקולנוע להוכיח את נחיצותם בעולם של סטרימינג.

קולנוע הוא אירוע, נטפליקס הוא ההולמרק החדש, כפי הנראה. סרט נחמד ותו לא. לא סבלתי, אבל בטח שלא התענגתי. אפשר לוותר. אפשר לראות. Up 2 U.
  週 前
Shaft (2019)
השאפט הארוך ביותר שהיה עד כה... :-) הצחקתי את עצמי קצת ועכשיו לתכלס... שאפט של ריצ'ארד ראונדטרי זיכה את אייזק הייז המנוח באוסקר. שאפט של סמואל ג'קסון היה עטור כוכבים ולא זכה לאותה התהודה כמו המקורי, שהיה פורץ דרך בשנות השבעים וזה...ובכן, רק בשביל שיוכלו לסמן וי על שאפט בתקופה חדשה, הוא נמצא כאן. כל כוכבי שאפט לדורתיהם מתקבצים בשביל לתת כבוד ולספק סרט נחמד ולא רע, למען האמת. אישית, אהבתי יותר את זה הקודם וזו תזכורת שאני צריך להשלים את זה המקורי, אבל גם זה לא היה כזה נורא כפי שחשבתי.

אתם יודעים בדיוק למה לצפות. סרט בניחוח ניינטיז, עם חקירת מקרה רצח, מוביל לתגליות "מפתיעות" ובעיקר סרט Bros או נכון יותר Father and Son. סמואל ג'קסון תמיד היה שאפט, גם לפני שלוהק לתפקיד. הוא האיש, המגניב, האייקוני והפעם הוא שומר על ג'קסוניות-שאפטית ומגיע לעשות צלייה למי שיירש אותו בתפקיד הלאה, למה שנראה כמו משהו חד פעמי, עד השאפט הבא, בו ג'קסון כבר יהיה בתפקיד הסבא.

אם הקווים הז'אנריים של צמד הסרטים הקודמים היו מאופיינים במתח, פשע ואקשן, הרי שכאן המתח נזרק לפח או מטושטש לכל הפחות ובמקומו נכנסת הקומדיה. הוא מצחיק, בלא מעט רגעים. יש גם כאן את אחת מהנשים האייקוניות גם כן בתרבות סרטים "שחורים" - רג'ינה הול, שאם תרצו או לא תרצו, בעיקר מסמלת קומדיות, לא חשוב מה היא תנסה. וככה, עם מפגש בין דורי, בין גזעי וגם טכנולוגית שונה מאוד, יוצאים לדרך משפחת שאפט החדשה.

הכל צפוי וכל כך שקוף עד רמת הבדיחה הבודדת, אבל בלא מעט רגעים זה מצליח להידבק איכשהו. שאפט האב הוא גזען, מיושן ואלים. שאפט הבן "המאכזב" הוא אנליסט, מוצלח, מתוקתק ושונא נשק, נמנע מעימותים וכזה שכביכול נחשד על ידי אביו בהיותו גיי. על כל עקיצה גזענית לכל כיוון שלא יהיה (הומופוביה, מיזוגניה, שנאת או בוז ללבנים) של שאפט האב, מחזיר שאפט הבן תיקון PC, כפי שמצופה ממנו וככה הקומדיה נשארת באמת בגבולות המותר לה, מבלי להיחשד ככזו שמשדרת תכנים אנטיים לכל כיוון שתוכלו לחשוב עליו.

כמובן שבסוף כולם מסיקים מסקנות, מקשיבים זה לזה ולומדים לקחים חשובים מאוד לחיים. הכל ברור ונהדר. אפשר לחלוטין להנות מהסרט הדבילי הזה, כי הוא עדיין מצליח להחזיק את עצמו בזכות איזה שהוא שמץ עלילתי ובעיקר בזכות סמואל ל. ג'קסון, שפשוט מגלם את עצמו באופן יחסית מרוסן ולא מוגזם מדי. זה כיף, זה נחמד וזה גילטי פלז'ר של ילידי אייטיז ובוגרי ניינטיז שמגיעים לחלוק כבוד לאיש. מעביר את הזמן ונמתין עוד עשרים או שלושים שנה לחלק הבא בסדרה........
  2週 前
Christmas In The Wild (2019)
אם היה צריך לתת ציון רק לפי האיכות, המשחק או העלילה אז הוא היה נמוך. מה שעושה את הסרט נחמד לצפייה זו האווירה והמתיקות שהוא מייצר.נופים יפהפיים, חיות, חג מולד, רומן בין אישה לגבר, התחלה חדשה. קייט היא אישה באמצע החיים. לאחר שבנה המתבגר עזב את הבית ללמוד בקולג', בעלה מספר לה שהוא מעוניין להתגרש. העניין הוא שקייט כבר קנתה כרטיס טיסה זוגי לאפריקה כדי לחגוג ירח דבש שני. כעת בלית ברירה, היא טסה לבדה. שם היא פוגשת את דרק, גבר אמריקני אלמן ומבוגר שחי שם עם המקומיים. קייט שהיא וטרינרית לשעבר, מתחילה להיות מטפלת בחוות פילים ונקשרת לפיל קטן וחמוד, אך גם לדרק. חג המולד המתקרב, זו הזדמנות נהדרת להתנעה מחודשת של חייה. בקיצור, קצר וכיפי למרות כל המגרעות.
  2週 前
My Son (2021)
מעניין אם ומתי הסרט הזה יגיע לאיזו שהיא פלטפורמה מקומית. ג'יימס מק'אבוי הוא כבר מזמן נכס צאן ברזל סקוטי. גארי לואיס הוא אגדה וקלייר פוי בונה את עצמה, אבל היא לא סקוטית, ככה שהיא יכולה לספק משחק בינוני ולהתחמק מזה איכשהו. אם עד עכשיו רציתם לטייל בסקוטלנד אי פעם, תחשבו שאחרי הסרט הזה, בלי קשר לעלילה המזעזעת, ייתכן והחשק הזה יקפוץ עליכם שוב.

האינסטינקט ההורי שלי עשה את שלו במהלך חלקים מסוימים מהסרט ואשתי גם קצת קיללה, אבל הסרט הזה לוקח את הפחדים הגדולים ביותר שלנו בתור הורים ומניח שם. איך שלא תהפכו אותו מבחינה תסריטאית, מתח וביצוע של השחקנים, החרדה שם, מונחת אל מול עיניכם. תעשו איתה מה שאתם רוצים ותגבו באוזלת יד משטרתית וכל מיני חורים לא ברורים בעלילה, בנוגע לעובדות הללו. זה לא גורע מאומה.

ילד בן 7 נעלם. הוריו מחפשים אחריו בתחילה בעזרת כוחות המשטרה ואז, כמו בכל סרט קולנוע טוב, שחייב להעצים את אלמנט המתח, הם עושים זאת בעצמם. בין לבין המחלוקות בין הזוג הגרוש, בנוגע לגירושים ולכיוונים שכל אחד מבני הזוג לקח לעצמו, עולים וצפים אל מעל פני השטח כאשר מטרת העל נותרה למצוא את הבן האובד ולהשיבו הביתה.

הוא מתחיל בתור סרט דרמה ולאט ובזהירות הוא הולך ומשנה את עורו, משכלל את הז'אנר ועובד בזהירות, כמו זיקית בין צבעים, אל הז'אנר הבא ועושה עבודה טובה בכל אחד ואחד מהם, בעיקר בזכות משחק נהדר של קלייר פוי ובעיקר של השחקן הראשי וזה שלא ברור מתי יתחיל להרים את עצמו מבחינת סרטים וקילוגרמים של זהב - ג'יימס מק'אבוי.

מותח, מציף, מרתק ומעניין. לא יצירת מופת ולא משהו שלא ראינו בכל מיני סוגים של הז'אנרים המוצגים בסרט, אבל בהחלט סרט אפקטיבי, שאם תרצו או לא, שואב אתכם אחריו בעזרת עלילה מרתקת ולא מעט רגעי מתח נפלאים. חפשו אותו.....
  2週 前
The Invisible Witness (2018)
סרט טוב, קצת איטי אבל טוב ומי שאוהב מותחנים ללא פיצוצים יהנה ממנו, נראה שהוא לא רק מבוסס אלא ממש מועתק מהסרט הספרדי:
https://www.sratim.co.il/tt1162963/

השחקנים לא רעים בכלל והעלילה טובה כמו בסרט הספרדי (מן הסתם).

7/10

  3 週 前
The Invisible Witness (2018)
מה שלא ידעתי על הסרט הזה, התגלה לי רק בסופו...בגלל או בזכות אחי. הוא מבוסס על סרט ספרדי בעל כמעט אותו השם בדיוק ("האורח הבלתי נראה") וככל הנראה מכיל את אותה העלילה, כמעט עד לפרטים הקטנים. הספרדי זמין ככל הנראה בנטפליקס ויש לי עכשיו סיבה למצוא אותו ולראות, על מנת לבצע את ההשוואה וגם לרענן שורות ושפה אחרת.

מה שבטוח, אם אמריקאים היו עושים עדכון גרסה, זה ככל הנראה לא היה יוצא טוב. יש משהו בסרטים אירופאיים, מול אלו האמריקאים, בעיקר בז'אנר המותחנים. אתם מרגישים כאילו נשאבתם לאיזו מעשייה בלשית בנוסח אגתה כריסטי ומה שירגיש קלישאתי ולעוס עד שבא להקיא מבית היוצר של הוליווד, באירופה יש תחושה אחרת. המתח באוויר, האווירה מחשמלת והסרט שואב אותך לאט ובזהירות, למרות שהשטאנץ ידוע וקבוע.

אין כאן דמויות מסובכות מדי, אין כאן נראטיב שונה או עלילה מפותלת מאלו אשר אתם רגילים לצפות בהם בסרטי מותחן בלשיים. הגיבור של הסרט יכול להיות נבל ועם הימשכו אתם מבינים שאין כאן דמות שאתם יכולים להזדהות איתה, רק ללכת שבי אחרי העלילה ופיתוליה. צפויים או מפותלים אקסטרא, ככל האפשר.

אני עכשיו בקטע של סרטים איטלקיים ואת ריקארדו סקמרצ'ו הנפלא כבר ראיתי ממש לא מזמן בתור דמות חצי משנית וחצי ראשית ב"לורו" המשובח של פאולו סורנטינו ועם טוני סרבילו. ההופעה שלו שבתה אותי לחלוטין והסתבר שראיתי אותו בעוד איזה סרט או שניים איטלקים מפעם. הוא נפלא, אמין ומגלם תפקיד מצוין.

הייתה לי הזדמנות או שתיים לצפות בסרט הזה כאשר הוא הגיע לקולנוע ופספסתי וכעת אני מבין שאחרי שצפיתי בו, יש עוד משימת המשך - לראות את המקור. אין מה לדבר על העלילה כי זה יספיילר לכל מי שרוצה לצפות, פשוט ממליץ לא לדלג עליו, על אף הציון הלא מחמיא ב-IMDB. מי שאוהב מותחנים יזרום איתו נהדר, על אף שלא מדובר ביצירת מופת מורכבת, הוא פשוט עושה את העבודה.

7.5 וחפשו אותו. רווח נקי.
  3 週 前
Every Secret Thing (2014)
שווה צפייה ולו בגלל העובדה שבמשך 85 דקות כמעט ואין רגע אחד מיותר. נכון שהסרט לא מתעלה לרמות הגבוהות ביותר אבל הוא מספיק טוב. חקירת פרשת חטיפה של ילדה קטנה מתבצעת על ידי שוטרת שחקרה פרשה זהה 7 שנים קודם לכן, שבעטיה שתי ילדות בנות 11 הורשעו בחטיפה והריגה של תינוקת. כיום אותן שתי ילדות הן בנות 18 לאחר שהשתחררו מהכלא ושתיהן חשודות במקרה החטיפה החדש. לכל אחת בעיה עיקרית משלה שאיתה נאלצת להתמודד ומשפיעה על חייה. האחת חרדתית והשנייה סובלת מעודף משקל. הן מאשימות אחת את השנייה במה שקרה בעבר ותוך כדי פלאשבקים אנו נחשפים להשתלשלות העניינים של מקרה החטיפה הקודם, במקביל לחקירה העכשווית. אימה של אחת הנערות גם משחקת תפקיד חשוב בסיפור. ככל שאנו מתקרבים לסוף, התמונה מתבהרת והיא לא פשוטה. המתח נבנה נכון עד החלק האחרון שהוא מטלטל.
  3 週 前
The Boy Who Harnessed The Wind (2019)
סיפור אמיתי, יפה ומעורר השראה שמתרחש ביבשת "נשכחת" שאינה מרכזת סביבה מספיק תשומת לב. הייחוד כאן הוא החשיפה של אורח חיים ותרבות לא מוכרים. וויליאם הוא נער מקסים ומוכשר בתחילת המילניום שגודל בכפר עני במלוואי שבאפריקה, שתושביו מתפרנסים מחקלאות. בעקבות פגעי מזג האוויר וחוסר בסיוע ממשלתי, נוצר משבר כלכלי חריף שמגיע עד לכדי רעב. הוריו של וויליאם לא עומדים בתשלומי שכר הלימוד שלו, עד כדי כך שהוא לא מורשה להשתתף בשיעורים. נחישותו של וויליאם מביאה אותו להסתנן לספריית בית הספר ושם הוא לומד כיצד מייצרים חשמל. הרעיון שלו הוא לבנות טחנת רוח שבאמצעותה ניתן יהיה לייצר חשמל שיאפשר שאיבת מים מן האדמה ובכך יהיה אפשר לעבד אותה מבלי להזדקק לחסדי שמיים. לשם כך הוא זקוק לאופניו של אביו הדומיננטי שמתנגד לזה והדבר יוצר עימות ביניהם. סרט טוב ומעניין למרות שנמרח פה ושם. ציון 7.5.
  3 週 前
Il Traditore (2019)
אפוס מאפיה איטלקית רחב יריעה וארוך שנים, המתאר את יחסיו של אחד המאפיונרים עם הסיפור הכי מרתק, אשר נפלט מהקוזה נוסטרה והוחזר / חזר בשביל להפיל אותה ואת חבריה. מרקו בלוקיו, אחד הבמאים האיטלקים הוותיקים, שלא קיבל המון כבוד בימיו המוקדמים, מביים את אחד הזוכים הגדולים באוסקר המקומי באיטליה וגם זוכה פרסי פסטיבלים מרובים.

עלילתו של הסרט מתארת את סיפורו של אחד המאפיונרים האיטלקים המפורסמים בתולדות הקוזה נוסטרה. החל מהסכם השלום בין חלק מהמשפחות היריבות בארגון הפשע הגדול, דרך שבירתו, חיסולם של ערימות על גבי ערימות של מאפיונרים וקרובי משפחתם, דבר שהיווה את הטריגר לבריחה רבתית מסיציליה, מעוז הקוזה נוסטרה. תומאסו בושטה, אשר היה מכונה דון מאזינו וגם "הבוס של שני העולמות" העביר את עצמו לברזיל, סחר בסמים, נתפס ואז פתח את הפה ומשם החל למוטט את המאפיה מלמטה עד לדרגות של הבוסים הגדולים ביותר, חושף גם שחיתויות וקשרים עם פוליטיקאים.

הסרט מתאר את כל אלו, דרך תאריכים וציוני אירועים קריטיים בדרכו של בושטה ובדרכה של המאפיה הסיציליאנית. גם יחסיו עם השופט פאלקונה, שהניבו ערימות על גבי ערימות של דפים עם הודאות, הסגרות והסברים על השיטה הסבוכה ודרכי הפעולה של הקוזה נוסטרה. מערכת היחסים בינם הניבה כמה רגעים יפים, מהורהרים ונוגים בסרט שכולו נשען על כובד המשקל של מאפיונר הולך, מזדקן ומשתנה, כאשר ברקע הסיפור העצום שלו מול המאפיה כולה והסערה שהוא חולל אחריו.

חלקים נרחבים מהסרט מציגים את המשפטים נגד ראשי המאפיה, בכיכובו הבלעדי של בושטה. קרקסי ומוקצן, כפי שכנראה היה וכפי שהאיטלקים יכולים לנפק, כך היה המשפט המתמשך והפיכתם של בוסים חזקים של המאפיה לאסירים, שנראים כמו בדיחה עצובה וגרסה דהויה ומתקלפת של עצמם.

לא בכל הרגעים מהשעתיים וחצי אפשר להתחבר, לא כולם סוערים ומרתקים ועם זאת, הסיפור עצמו מרתק, הבנייה של הסרט כמו פירמידה, שמביאה את הקודקוד בסיום הכי רחוק מהוירטואזיות של לא מעט חלקים בסרט. הסרט, אשר נע בין פיקים גבוהים לבין רגעים כמעט עייפים, מסיים באופן הכי מתאים לסיום חייו של אדם, שניסה לשמור על כבודו ודרכו אל מול אחד מארגוני הפשע הגדולים בתבל.

פיירפרנצ'סקו פבינו, אשר מגלם את בושטה, מפליא במשחק מאופק ועוזר לשרטט תמונה של בוס קשוח, שאינו מחצין את רגשותיו, אבל לאט לאט, עם הגיל וגם עם השחיקה הוא נסדק, משתנה ולובש לעצמו צורה ופנים חדשות. בלוקיו לא רוצה שנאהב או נזדהה עם הגיבור שלו, שמוצג באופן אמביוולנטי, בתור אנטגוניסט ופרוטגוניסט בבת אחת.

סרט מורכב, שמי שמתעניין בנושאי המאפיה, חייב לראות. מרתק, מעניין ושובה, על אף שהוא בוער לאט בלא מעט מחלקיו. שווה את הזמן שלכם וכנראה תוכלו למצוא אותו בשירותי ה-VOD למיניהם...
  3 週 前
This Is The End (2013)
טוב ללא ספק זוהי קומדיית פרועה לא לבעלי לב חלש
ראיתי רק עכשיו את סרט עמוס הכוכבים וכל כוכב הולווידי
שהיה פנוי לקחת לו חלק בשעתיים בכיכובו של סת רוגן
לפן הכללי נהניתי מאוד, היו כמה נקודות בסרט טיפה עייפות
וקצת נמרחות אבל בסך הכל לכו לראות
קומדיה באמת ענקית
  3 週 前

TOP 500
500強的YouTheater: 所有時間, 本年度, 去年, 當前的十年   500強的IMDB: 所有時間, 本年度, 去年, 當前的十年
統計
28,714 電影, 2,994 系列, 7,074 四季, 120,219 情節, 395,945 人, 582,747 用戶, 267,249 上崗, 28,942 評論, 97,323 照片, 6,980 影片
一般資料及其他頁
語言
סרטים © 2021